ČNS Praha, 70. aukce

Zeman K. - medaile na 20.výročí intronizace 2012 -

Položka 1115
Vyvolávací cena: 850 Kč

Aktuální cena: 1 100 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Olomouc-arcibiskupství, Jan Graubner, 1992 -

Zeman K. - medaile na 20.výročí intronizace 2012 - poprsí zleva, znak, opisy / zářící kříž a tři chrámy, Sign., zlacený bronz 50 mm, kapsle

Zachovalost: Proof