ČNS Praha, 70. aukce

Účelová známka měděných dolů 1762

Položka 1869
Vyvolávací cena: 500 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Švédsko, Adolf Frederik, 1751 - 1771

Účelová známka měděných dolů 1762, Nesign., měď 22mm, 3.049g, hr., pěkná patina, téměř R!