ČNS Praha, 70. aukce

Rupie 1840 - Sign.WW

Položka 2001
Vyvolávací cena: 500 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Indie - Britská východoindická společnost

Rupie 1840 - Sign.WW, KM.458, 11.672g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Zachovalost: -1/1