ČNS Praha, 70. aukce

Finanční stráž - přilbový odznak

Položka 2068
Vyvolávací cena: 280 Kč

Aktuální cena: 380 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Protektorát Čechy a Morava

Finanční stráž - přilbový odznak, Nesign., patinovaný zlacený bronz 77x77 mm se šesti upínacími patkami

Zachovalost: 1