Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Libanon
Národní řád Libanonského cedru - typ 1943 - IV.stupeň - důstojník, BB.27, nepunc.Ag, částečně zlacené a smaltované, mírně poškozené smalty, původní etue R!