ČNS Praha, 70. aukce

Zeman - 700 let úmrtí Přemysla Otakara II. 1978 -

Položka 2140
Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální cena: 1 600 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Brno - pobočka ČNS

Zeman - 700 let úmrtí Přemysla Otakara II. 1978 - korunovaná hlava zpředu, vročení, opis/ panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42mm, 48.922g, BK.8