ČNS Praha, 70. aukce

Sign.K - 50 let pobočky 2006 - český lev

Položka 2142
Vyvolávací cena: 160 Kč

Aktuální cena: 160 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Hradec Králové - pobočka ČNS

Sign.K - 50 let pobočky 2006 - český lev, písmeno "G" a opis / jména zasloužilých členů ve věnci, opis, zlacený bronz 46 mm