Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Plzeň - pobočka ČNS
Kozák - 700 let Plzně - Václav II. 1992 - poprsí zpředu, groše, opis / kostel, pečeť, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 30.184g, FM.15, patina, kapsle