Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Příbram - pobočka ČNS
Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram Rudolfa II., znak a opis / moderní a staré město, opis, Sign., Punc., Ag 35mm (17.7g) BK.35/3, pův.etue