ČNS Praha, 70. aukce

Odražek pětidukátu 1972 - Ležáky - dívka s panenkou

Položka 2175
Vyvolávací cena: 200 Kč

Aktuální cena: 400 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

Odražek pětidukátu 1972 - Ležáky - dívka s panenkou, opis / rozlomená mříž, růže a opis, Sign., zlacený bronz 34 mm, k.77, téměř