ČNS Praha, 70. aukce

Plaketa spolku pro pěstování medailí a drob.plastiky

Položka 2182
Vyvolávací cena: 4 600 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Hejda Wilhelm, 1868 - 1942

Plaketa spolku pro pěstování medailí a drob.plastiky na rok 1903 - medailonky dvou dam, draperie, nápis, Sign., Punc. Ag800/BS, 60x100 mm, 127.197g, patinov.

Zachovalost: 0