ČNS Praha, 70. aukce

600.výročí zvelebení českého mincovnictví 1900 -

Položka 2187
Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální cena: 1 100 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Chaura Karel, 1869 - 1945

600.výročí zvelebení českého mincovnictví 1900 - koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Sign., Punc., Ag900, 30mm, 4.885g, pěkná patina