ČNS Praha, 70. aukce

Hospodářský klub pro Čechy b.l. (udělení 1879) -

Položka 2194
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Aktuální cena: 2 800 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Kříž Václav, 1830 - 1887

Hospodářský klub pro Čechy b.l. (udělení 1879) - výstavní předměty, česko-německý opis / trojitý opis a nápis, Sign., Nepunc., Ag 44mm, 26.445g, patina