Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Ch.Garigue Masaryková - hvězda čsl. paní a dívek 1938 - portrét zleva, opis / hvězda, 7-řádk.nápis a lipové snítky, Sign., Punc., Ag 987, 35mm, 14.740g, hr.,rys.