Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
MUDr.Eduard Albert - profesor Vídeň.university 1891 - poprsí zprava, nápis / patnáctiřádkový nápis, Sign., bronz 63mm, 109.493g, Bach.174a, krásná patina