Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Johann Strauss - na 50 let umělecké činnosti 1894 - poprsí zprava, opis a nápis / maska, hudební nástroje a tanečníci, Sign., Punc., Ag 60mm, 69.638g, hr.,pat.