Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Schwerdtner Johann, 1834 - 1920
Výlet Vídeňské numism. společnosti do Bratislavy 1904 - znak, 8-řádkový nápis a pohled na město, Sign., Punc., patinované Ag900, 30x42 mm, 19.219g, téměř R!