ČNS Praha, 70. aukce

Pavel Josef Šafařík - 100.výročí narození 1895 -

Položka 2213
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 300 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Šantrůček Václav, 1866 - 1931

Pavel Josef Šafařík - 100.výročí narození 1895 - poprsí zleva, opis / třináctiřádkový nápis s životop. daty, Sign., bronz 58mm, MZČ.198/4, dr.hr., patina