Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Antonín Švehla - dukát 1933 - na 60.výročí narození - poprsí zleva, opis / rozsévač zprava, znak, opis, Sign., Punc., Au 987, 20mm, 3.493g, nep.rysky