ČNS Praha, 70. aukce

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. -

Položka 2295
Vyvolávací cena: 400 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.946g, zkouška kovu