Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Špánek Karel, 1894 - 1965
Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace 1958 - korunov. poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., bronz 29 mm, patina