Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
IX.geologický kongres ve Vídni 1903 - Austria s geol. kladivem, 5-řádkový nápis, Sign.TJ, Punc., jednostr. pat. stříbro 26x45 mm, 11.008g, Haim.str.482, vl.rys.