Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Nesign. - upomínkový jeton firmy Veleba - vystavený pohyblivý automat v podobě medvěda, opis / 8-řádkový česko-německý nápis, mosaz 25 mm, ŠFP.66, patina