ČNS Praha, 70. aukce

Tříska - obnovení pomníku v České Třebové 1968 -

Položka 2390
Vyvolávací cena: 200 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Tříska - obnovení pomníku v České Třebové 1968 - hlava zleva, ratolesti, opis, Nesign., jednostranná litá zlacená mosaz 40 mm, Nov1.1.185a, patina

Zachovalost: 1