Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Itálie, Napoleon I. - jako protektor republiky
Sign.LM (Manfredini) - poprsí zprava, opis, rok 3 / sudičky, sedící muž s urnou, opis, Ag 60mm, 88.132g, Zeitz.0, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina, téměř RR!