Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Brno 1892 - 4.rakouské spolkové střelby - pohled na město, znak, terč a puška/ znak v korunované kartuši, opis, Sign.Neudeck, Punc., Ag800, 36mm, 22.929g, rys.