ČNS Praha, 70. aukce

Stockerau 1902 - plaketa na X. dolnorakouské střelby

Položka 2485
Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Stockerau 1902 - plaketa na X. dolnorakouské střelby, dva střelci, silueta města, slunce / korunované znaky a 7-řádk.nápis, Nesign., Punc., Ag 35x52 mm, 31.537g