ČNS Praha, 70. aukce

Kazda - dvacetidukátová medaile b.l.(1993) - poprsí

Položka 258
Vyvolávací cena: 80 000 Kč

Aktuální cena: 80 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Valdštejn, Albrecht, 1629 - 1633

Kazda - dvacetidukátová medaile b.l.(1993) - poprsí zprava, opis / znak pod knížecí korunou a opis, Sign., Punc., Au987, 51mm, 70.715g, nep.rysky RR!