ČNS Praha, 70. aukce

C.Maler - medaile na Říšský sněm v Řezně 4.8.1613 -

Položka 974
Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Matyáš II. a Anna Tyrolská

C.Maler - medaile na Říšský sněm v Řezně 4.8.1613 - dvojportrét zprava, opis / císař na koni, písmo, Sign., zlacené Ag 40mm, 21.680g, H.1433, patina R!