ČNS Praha, 70. aukce

Malý jeton na korunovaci v Praze 4.11.1619 - korunov.

Položka 976
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Friedrich Falcký, 1619 - 1620

Malý jeton na korunovaci v Praze 4.11.1619 - korunov. monogram ve věnci/ 5-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Ag 18mm, 0.857g, ČS.377, Nov.A.9b, mírně exc., patina

Zachovalost: -1/1-