ČNS Praha, 70. aukce

Malý jeton na korunovaci v Praze 29.6.1617 - korunov.

Položka 977
Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Aktuální cena: 7 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Ferdinand II., 1619 - 1637

Malý jeton na korunovaci v Praze 29.6.1617 - korunov. monogram ve věnci/ 5-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Ag 17mm, 1.069g, Don.2121, ČS.435, Nov.A.3b, patina