ČNS Praha, 71. aukce - KORESPONDENČNÍ

David a Spíchal - 10 let pobočky 1986 - historické

Položka 2510
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Sobota 8.4.2017, 16:00:00.

Kladno - pobočka ČNS

David a Spíchal - 10 let pobočky 1986 - historické budovy města, vročení, opis / znak města, písmo, Sign., Ag900, 28mm, 15.767g, FM.2, patina, téměř R!