Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Hvozdenský Josef, 1932 -
Dr.Emil Holub - 100 let první africké cesty 1979 - poprsí zleva, vročení, opis / obrys Afriky, Aeskulap. hůl, opis, Sign.JH, patinovaný bronz 60 mm, téměř