Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Hvozdenský Josef, 1932 -
Městská část Praha 8 - pamět.medaile 2002 - radnice, ratolesti, opis / velká "8", významné budovy, opis, Sign.JH-02, patinovaný bronz 60 mm, původní etue