Příjem limitů končí:Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Praha - Hostivař
Praga Hostivař (založeno 1907) - reklamní jeton - znak a opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Nesign., nepuncované Ag 26 mm, 5.415g