Příjem limitů končí:Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Písně přátelství - ústřední kolo b.l. - tvář, lyra, symboly a opis / vlajka, opis, Sign.JH (Hvozdenský), patinovaný postříbřený bronz 75 mm