Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Caqué - franc. král Charles VI. (1368 - 1422) b.l. - hlava zprava, opis / 17-řádkový životopisný nápis, Sign., měď 52 mm, velké hrany, nep.rysky, patina