Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
8.německá pěvecká slavnost 1912 - císařská orlice, koruna, znak a nápis / můza s lyrou, Sign.Pöhlmann, postříbřená měď 69 mm s původ.ouškem, hrany, patina