ČNS Praha, 71. aukce - KORESPONDENČNÍ

Lidové milice - medaile Za zásluhy o LM

Položka 2804
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Sobota 8.4.2017, 16:00:00.

Československo - různé

Lidové milice - medaile Za zásluhy o LM, Sign.JH, patinov.bronz 32 mm se závěsem a stuhou, dvě stužky, původní etue, průkaz "Zdeňku Klikarovi, 25.2.1983"

Zachovalost: 1/1/1