Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Československo - různé
SNB - čestný odznak - II.typ, Kub.A.5.b, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 40 mm se kovovým závěsem, průkaz "výměna - kpt. Vítu Hniličkovi 3.1.1977"