Příjem limitů končí:Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Československo - různé
Svazarm - medaile Za brannou výchovu - I.třída, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 34x32 mm se stužkou a kovovým ráhnem, malá stužka