Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Československo - různé
Svazarm - medaile Za zásluhy o rozvoj Svazarmu, čísl. (1617), Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 42x43 mm s kovovým závěsem, kovová miniatura se sponou