ČNS Šumperk, 83. aukce - DODRAŽBA

Zavedení jednotné evropské měny EURO 1.1.2002

Položka 1909
Vyvolávací cena: 500 Kč

Sobota 16.11.2019, 20:00:00.

Oppl Vladimír, 1953 -

Zavedení jednotné evropské měny EURO 1.1.2002 Gotický portál, opis / mapa Evropy, značka eura Sign., Punc.999, Ag 34 mm, 16 g_orig.kapsle + etue + certifiká

Zachovalost: proof