ČNS Šumperk, 83. aukce - DODRAŽBA

F.Andrieu

Položka 1954
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Sobota 16.11.2019, 20:00:00.

F.Andrieu, D.Denon, Jouannin - na narození syna Napoleona I. - Napoleona II. Františka Josefa Karla (zvaného Orlík) 20.3.1811, portrét dítěte zleva, opis / stojící císařovna s dítětem, opis, Sign., Punc.na hr. Ag 40 mm, 37,47 g_R!