Numismatický rozcestník
zpravodaj.nume.cz
Vše co chcete vědet
v obchodech
v archivu aukcí
v uživatelích
Hledat
Aktuální aukce
Kalendář aukcí
Archiv aukcí
Koupit
v obchodu
Prodat
v obchodu
Přihlásit se / Log in
Registrace / Sign up
// Zpět na hlavní menu
Mince a medaile
256
Antické
5
Blízký a Střední východ do 1500
Evropský středověk do 1500
Země Koruny české do 1526
3
Habsburské soustátí 1526-1848
7
Habsburské soustátí 1848-1918
12
Československo 1918-1945
24
Československo 1945-1992
21
Česko od 1993
41
Německo od 1500
5
Evropa od 1500 do 1918
5
Evropa od 1918
78
Euromince
18
Ostatní svět
26
Pomůcky a příslušenství
9
Papírová platidla
9
Řády a vyznamenání
2
Mince a medaile
/
Mince a medaile
Zobrazit jako
dlaždice
seznam
Řadit podle
Cena
Vystavení
Obchody
Pamětní 2 Eura 2009 SR 10.výr. hospodářské a měn. unie
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2007 Finsko Římské smlouvy.
Cena
75 Kč
10 000 Kč, Zavedení československé měny - PROOF
Cena
Info
77 000 Kč
PROOF
Marie Terezie a František I., šroubovací krejcar
Cena
4 700 Kč
Ferdinand III., stříbrný odražek dukátu 1647, Ag 999
Cena
Info
350 Kč
Kopie, replika, novoražba
Numismatické památky Zemské jubilejní výstavy 1891
Cena
150 Kč
Marie Terezie, měděná grešle 1759, přesná novoražba
Cena
Info
190 Kč
Kopie, replika, novoražba
Cena
Info
11 800 Kč
PROOF
5 000 Kč - Kroměříž, Proof
Cena
Info
25 600 Kč
PROOF
10 000 Kč - Vznik Československa - běžná kvalita
Cena
88 500 Kč
Rep.Řím, RUBRIA - Lucius Rubrius Dessenus, denár.
Cena
2 400 Kč
Rep. Řím - ANONYM, victoriatus.
Cena
2 750 Kč
Indie - Králové Kábulu a Gandhary, 10.-11.stol.
Cena
1 990 Kč
5 000 Kč, Negrelliho viadukt, běžná kvalita
Cena
33 000 Kč
5 000 Kč, Hrad Veveří - běžná kvalita
Cena
38 200 Kč
5 000 Kč, Hrad Rabí, běžná kvalita
Cena
45 800 Kč
5 000 Kč, HRAD ZVÍKOV, běžná kvalita
Cena
42 000 Kč
Mikulov, Proof
Cena
Info
26 800 Kč
PROOF
1 Dukát 1934, Oživení kremnického bánictva NGC MS 66 PL
Cena
272 000 Kč
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta bez punce
Cena
216 000 Kč
Počet záznamů na stránce:
20
50
100
« Předchozí
2
3
4
5
6
7
…
10
…
13
Následující »