Numismatický rozcestník
zpravodaj.nume.cz
Vše co chcete vědet
v obchodech
v archivu aukcí
v uživatelích
Hledat
Aktuální aukce
Kalendář aukcí
Archiv aukcí
Koupit
v obchodu
Prodat
v obchodu
Přihlásit se / Log in
Registrace / Sign up
// Zpět na hlavní menu
Mince a medaile
265
Antické
4
Blízký a Střední východ do 1500
Evropský středověk do 1500
Země Koruny české do 1526
4
Habsburské soustátí 1526-1848
7
Habsburské soustátí 1848-1918
11
Československo 1918-1945
24
Československo 1945-1992
33
Česko od 1993
39
Německo od 1500
5
Evropa od 1500 do 1918
5
Evropa od 1918
78
Euromince
18
Ostatní svět
26
Pomůcky a příslušenství
9
Papírová platidla
8
Řády a vyznamenání
2
Mince a medaile
/
Mince a medaile
Zobrazit jako
dlaždice
seznam
Řadit podle
Cena
Vystavení
Obchody
Pamětní 2 Eura 2007 Lucembursko Velkovévodský palác
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2012 Slovensko 10 let eurových bankovek
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2009 SR 10.výr. hospodářské a měn. unie
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2007 Finsko Římské smlouvy.
Cena
75 Kč
Ferdinand III., stříbrný odražek dukátu 1647, Ag 999
Cena
Info
350 Kč
Kopie, replika, novoražba
Numismatické památky Zemské jubilejní výstavy 1891
Cena
150 Kč
Rep.Řím, RUBRIA - Lucius Rubrius Dessenus, denár.
Cena
2 400 Kč
Indie - Králové Kábulu a Gandhary, 10.-11.stol.
Cena
1 990 Kč
5 000 Kč, Negrelliho viadukt, běžná kvalita
Cena
33 000 Kč
1 Dukát 1934, Oživení kremnického bánictva NGC MS 66 PL
Cena
272 000 Kč
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta bez punce
Cena
216 000 Kč
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta s puncem
Cena
221 000 Kč
Svatováclavský dukát 1933, certifikace NGC MS 67
Cena
160 000 Kč
1 Dukát Oživení kremnického bánictva 2016, pouze 100 ks
Cena
170 000 Kč
Dukát Tyrš 1932 v certifikaci NGC MS 63
Cena
105 000 Kč
Dukát Karel IV. 1981, NGC MS 68
Cena
145 000 Kč
Svatováclavský 2 DUKÁT 1932, NGC MS 62
Cena
113 000 Kč
Svatováclavský dukát 1936, PCGS MS 63
Cena
115 500 Kč
Svatováclavský dukát 1930, NGC MS 65+
Cena
254 000 Kč
Svatováclavský dukát 1935, NGC MS 65
Cena
132 500 Kč
Počet záznamů na stránce:
20
50
100
« Předchozí
2
3
4
5
6
7
8
…
11
…
14
Následující »