Indie - Britská východoindická společnost
Rupie 1840 - Sign.WW, KM.458, 11.672g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Indie, Victoria, 1837 - 1901
Rupie 1880, KM.492 (Ag917), 11.610g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Indie, George V., 1910 - 1936
Rupie 1916, KM.524 (Ag917), 11.531g, vada razidla, dr.hr., dr.rysky, patina
Rupie 1919, KM.524 (Ag917), 11.613g, nep.hr., nep.rysky, patina
Kiau Chau - německá kolonie, Vilém II., 1888 - 1918
10 Cent 1909, KM.2 (CuNi), 4.003g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Mongolsko - republika
Tugrik 1925, KM.8 (Ag900, 400.000 ks), 19.942g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Portugalská Indie, Luiz I., 1861 - 1889
Rupie 1882, KM.12 (Ag917), 11.546g, dr.hr., nep.rys., patina
Straits Setlements, Edward VII., 1901 - 1910
Dolar 1907, KM.26 (Ag900), 20.219g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Cookovy ostrovy, Elizabeth II., 1952 -
Sada pamětních mincí - 500 let objevení Ameriky 1992, 50 Dolary (1 Unce Ag) - slavní objevitelé, kapsle, společná etue, Ag925, celková hmotnost 1.617kg 52ks
Hawaii, Kalakaua, 1874 - 1891
Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník, mince je zatavena v etui NGC, uvedena zachovalost XF), dr.hr., rysky R!
1/2 Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník, mince je zatav. v etui NGC, uvedena zachovalost XF), nep.hr., nep.rysky R!
Nový Zéland, George VI., 1936 - 1952
1/2 Crown 1940 - 100 let Nového Zélandu, KM.14 (Ag500, 100.800 ks), 14.092g, nep.hr., nep.rysky
Samoa, Malietoa Tanumafili, 1962 -
25 Tala 1987 - Americký jachtařský pohár, KM.67 (Ag999, 65mm, 35.000ks), kapsle, patina
Vanuatu, republika, 1980 -
100 Vatu 1996 - loď Resolution 1772-1774, KM.34 (Ag925, 155.50g, 65mm, pouze 5.000ks), prasklá kapsle, pod prasklinou skvrna R!
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136f, VM2.5-D-36, Nepunc., Nesign., původní stuha
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, původní válečná stuha, patina
Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371b, VM.2/8-1869-C, revers s perletí, původní trojúhelník. stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, původní stuha
Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, dr.rysky, původní stuha
2/2/2