Vídeň
J.B.Roth - Živnostenská potravinářská výstava 1845 - císařský znak, medailonky se symboly živností / výst. palác, písmo, Sign., měď 54 mm, hrany, nep.rysky
0/1
Schwerdtner - otevření budovy Obchodního gremia 1903 palác, nápis, ratolesti / hlava Merkura, nápis, znak a vavřín.ratolest, Sign., Ag900, 35x47 mm, 30.483g
Breithut - Obchodní, živnostenská a průmyslová komora - alegorie, nápis, uděl. 1911/ pohled na Vídeň, znaky a opis, Sign., Punc., Ag800, 65mm, 118.721g, dr.hr.
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - České Slovo k 80.narozeninám 7.III.1930 - hlava zprava, opis / ratolest a 7-řádk. nápis, Sign., Ag987, 35mm, 15.017g, Fl.31, Nov1.1.71a, etue, nep.hr
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag987, 60mm, 78.389g, Fl.41a, Nov1.1.97b, vl.rysky
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Punc., lesklé Ag987, 32mm, 14.849g, Fl.41d, Nov1.100a
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín. ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patin. Ag987, 50mm, 54.531g, Nov1.136a, dr.hr.
Hájek - jednostranná ražená plaketa b.l. (1948) - hlava zprava a nápis, Sign., bronz 52x60 mm, Fl.65, Nov1.1.174a, téměř
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Hájek - portrétní plaketa b.l. (1948) - hlava zleva, nápis, Sign. do hloubky, patinovaný bronz 52x60 mm, Nov1.2.62a, upevněno v původní etui R!
Česká republika
Zlatá koruna 1995 - 150 let prvního vlaku v Praze - lokomotiva nad mapou, opis / dva znaky, kruh kolejí, Nesign., Ag999, 35mm, 14.929g, etue, "certif.", pat.
Zlatá koruna 1997 - 650 let Karlovy university - Karel IV. čelně, opis / arkýř Karolina, znaky, opis, Nesign., Ag999, 35mm, 15.016g, patina, etue, certif.
Kartáková - Konec druhého tisíciletí 2000 - chrám sv.Víta, zemské znaky, hvězdy a nápis/ orloj a nápis, Sign.DK, cetifikát (Ag999, 34mm, 16.0g), kapsle, etue
Česká republika - Zlatá Koruna - emise Kde domov můj
Ag odražek 5-dukátu 1993 - stavební památky českých měst, opis/ český lev mezi pochodněmi, opis, Nesign., Ag999, 35mm, 14.828g, patina, etue, "certifikát"
Dubois - cena ministerstva vnitra - hlava Republiky zprava, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., patinované Ag, 36mm, 23.108g, nep.rysky, téměř
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Andrieu a Jeufferoy - korunov.medaile An.13 (1804) - poprsí zprava / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign., Ag 13mm, 1.376g, Zeitz.41, pat.
Andrieu, Denon - bitva u Slavkova 2.12.1805 - portrét a opis / Alexandr I. a František II., opis, Sign., Ag 41mm, 35.037g, Zeitz.60, vada raz., dr.hr., dr.rys
1/13
Andrieu - AR menší svatební jeton 1810 - portrét císaře zprava / císař s císařovnou u oltáře, opis, Sign., Ag 13mm, 1.582g, jako Zeitz.113, exc., patina