Morava
Pochvalné uznání spolku pro zvelebení chovu koní b.l. - klisna a hříbě, česko-německý opis / věnec a písmo, Punc., Ag 33mm s pův.ouškem, 12.081g, dr.hr., rys. R!
Egypt
Pamětní medailka k otevření Suezského průplavu 1869 - poprsí pašy Ismaela zleva, opisy / lodě v průplavu, nápis a opis, Nesign., cín 37 mm s pův.ouškem, patina
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Duvivier - AE medaile na vítězství u Campoformia 1797 poprsí zprava, písmo / Napoleon na koni doprovázen bohy, písmo, Sign., 56mm, 90.796g, zn.BRONZE, Zeit.7
Galle - AE medaile na obsazení Horního Egypta (1799) - Napoleon jako faraon, písmo / krokodýl na řetězu u palmy, Sign., 35mm, 19.905g, Zeitz.9, krásná patina
Brenet a Auguste - AE medaile na vítězství u Marenga 1800 - poprsí zleva, písmo, vavřínový věnec / nápis, Sign., 50mm, 59.827g, Julius.798, Zeitz.13, dr.hr.
Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., měď 53mm, 63.773g, dr.vady mat., pat., tém. R!
Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., Ag 53mm, 73.261g, Julius.802, rys., patina RR!
Auguste - AE medaile na holdování města Lille 1803 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign., 50mm, 64.752g, Bramsen.263, dr.hr., dr.rysky, pat. R!
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Brenet - založení práv.akademie v Paříži An.XII (1803 /1804) - portrét zlava, opis / orel se zákoníkem, písmo, Sign., Ag 31x31 mm, 13.126g, nep.rys., patina
Galle a Puffroy - hold města Paříže - rok 13 (= 1804) - poprsí zleva, opis / holdovací scéna, opis a nápis, Sign., znač.BRONZE, 68mm, 152.611g, Zeitz.43, dr.hr.
Narození Napoleona II. - krále římského 1811 - poprsí zleva / stojící císař drží dítě, opis, Sign., zn.BRONZE, 68mm, 143.400g, Rv. jako Zeitz.121, patina
Napoleon I. - AE medaile na obnovu císařství 1830 - portrét zprava, opis a nápis / plánované přenesení císařových ostatků, zlacená měď 52 mm, zn."CUIVRE"
Caqué - Caribert - VIII.král Francie (562-567) 1840 - korunované poprsí zprava, opis/ 18-řádkový životopis, Sign., měď 52mm, 68.165g, nep.skvrnky, pěkná patina
Výstava dekorativního umění 1892 - uděl."Jakob Falke" - dubový stromek, nápis na stuze, opis / kartuše s udělení, nápis, Nesign., zn."bronze", 50mm, etue
Stéphane Dervillé - pamětní plaketa 1912 - poprsí zezadu zprava, nápis / banka, pochodeň, caduceus, nápis, Sign.Puech, postř.bronz 65x90 mm, dr.hr.,rysky
Itálie
Pavia 1925 - prof. Alexander Volta, opis a nápis / pečeť university, opis, vročení, Sign.Johnson, patinovaný bronz 68mm, 154.378g, krásná patina R!
Guglielmo Marconi - 100 let narození 1974 - portrét, vysílač, vlny, opis / vysílání nad mapou, loď, opis, Nesign., Ag925, 42mm, 21.980g, skvrnky
Německo - Augsburg
Návštěva papeže Pia VI. 1782 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, Sign.Rosa, Ag 25mm, 3.833g, krajový střížek, nep.rysky, pěkná tmavá patina, téměř
Německo - Hamburg
Vlastenecká spol. umění a průmyslu (založ.1765) - personifikace města na lodi, opis / úl, včely a dva opisy, Nesign., Punc., Ag999, 27mm, 9.076g
Vlastenecká spol. umění a průmyslu (založ.1765) - personif.města na lodi, opis / úl, včely a dva opisy, Nesign., Punc., Ag1000, 33mm, 16.032g, patina, téměř