Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2014 - atentát na arcivévodu Františka Ferdinanda v Sarajevu, opis/ v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30 mm, 12.105g
Třebíč
Nesign.(Karnet-Kyselý ?) - Krajinský sjezd 21.8.1914 - dvě poprsí, kříž, opis / 7-řádkový nápis, hliník 30 mm s původním raženým ouškem
Vídeň
Prinz - spolek chovatelů králíků v XI.vídeňském okrese b.l. - králík, architektura a nápis v kartuši, Sign., patinovaný bronz 50x79 mm, původní etue, skvr.
Světová výstava 1873 - sedící Aténa, opis / korunov. monogram nesený gryfy, Rotunda, nápis, Sign., cín 52 mm, hr., 2x úhoz, dr.rysky, pěkná patina
První setkání numismatické stolní společnosti 1899 - Německý dům ve Vídni, vročení / 10-řádkový nápis, Sign.FL, měď 29 mm, chybná ražba nepravidelného tvaru
Výstava Elisabeth Heim 1900 - rytíř s praporcem, 5-řádkový nápis, vavřínový věnec, kartuše a vavřínový věnec, Nesign., část.zlacený bronz 51/61 mm s ouškem
Rathauský - Vídeňský pěvecký spolek 1856/1906 - dívka a slavík, 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 37x50 mm, 37.496g
Vídeňský spolek křesťanských voličů 1909 - svým zasloužilým jubilantům - dva portréty, nápisy, Sign. Reinemer & Spiegel, patin. stříbř. bronz 65x47 mm
Loder - Vídeňský zpěvácký spolek 24.IV.1910 - múza u stromu, 4-řádk.nápis / putti se znakem, pohled na město, 3-řádk.nápis, Sign., patin. Ag 46mm, 29.932g
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patin.Ag987, 30mm, 14.381g, Fl.54e, Nov1.138a
Morava
Pochvalné uznání spolku pro zvelebení chovu koní b.l. - klisna a hříbě, česko-německý opis / věnec a písmo, Punc., Ag 33mm s pův.ouškem, 12.081g, dr.hr., rys. R!
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Galle - AE medaile na obsazení Horního Egypta (1799) - Napoleon jako faraon, písmo / krokodýl na řetězu u palmy, Sign., 35mm, 19.905g, Zeitz.9, krásná patina
Brenet a Auguste - AE medaile na vítězství u Marenga 1800 - poprsí zleva, písmo, vavřínový věnec / nápis, Sign., 50mm, 59.827g, Julius.798, Zeitz.13, dr.hr.
Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., měď 53mm, 63.773g, dr.vady mat., pat., tém. R!
Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., Ag 53mm, 73.261g, Julius.802, rys., patina RR!
Auguste - AE medaile na holdování města Lille 1803 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign., 50mm, 64.752g, Bramsen.263, dr.hr., dr.rysky, pat. R!
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Brenet - založení práv.akademie v Paříži An.XII (1803 /1804) - portrét zlava, opis / orel se zákoníkem, písmo, Sign., Ag 31x31 mm, 13.126g, nep.rys., patina
Napoleon I. - AE medaile na obnovu císařství 1830 - portrét zprava, opis a nápis / plánované přenesení císařových ostatků, zlacená měď 52 mm, zn."CUIVRE"
Caqué - Caribert - VIII.král Francie (562-567) 1840 - korunované poprsí zprava, opis/ 18-řádkový životopis, Sign., měď 52mm, 68.165g, nep.skvrnky, pěkná patina
Výstava dekorativního umění 1892 - uděl."Jakob Falke" - dubový stromek, nápis na stuze, opis / kartuše s udělení, nápis, Nesign., zn."bronze", 50mm, etue